Notice: wpdb::prepare was called incorrectly. The query does not contain the correct number of placeholders (1) for the number of arguments passed (3). Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 4.8.3.) in /home/nurbranda/domains/nurgrupp.com.tr/public_html/wp-includes/functions.php on line 4667

Notice: FMControllerWidget içindeki WP_Widget oluşturucu yordam 4.3.0 sürümünden bu yana desteklenmiyor! Yerine
__construct()
kullanın. in /home/nurbranda/domains/nurgrupp.com.tr/public_html/wp-includes/functions.php on line 4399

Notice: wpdb::prepare hatalı çağırıldı. Sorgu iletilen argumanlar (3) için doğru sayıda yer tutucu (2) içermiyor. Daha fazla bilgi için lütfen WordPress hata ayıklama adresine bakın. (Bu mesaj 4.8.3 sürümünde eklendi.) in /home/nurbranda/domains/nurgrupp.com.tr/public_html/wp-includes/functions.php on line 4667
HAKKIMIZDA - NUR BRANDA

HAKKIMIZDA

KURUMSAL

birlikte-buyuyoruz

1980 yılında ticaret hayatına atılan kurucumuz Süleyman MIZRAK Afyon Sanayi Sitesinde 20 metrekarelik küçük bir işletmede Nur Branda adıyla branda tamiratı yapan bir işletme ile faaliyete başladı.1990 yılında Branda tamiratı yanı sıra branda dikimi hizmeti ile daha geniş bir dükkanda hizmet vermeye başladı.

Firmamız her zaman sektöründe ilklerin öncüsü olmuştur bu öncülüğün haklı gururunu siz sevgili dostlarımız ile kutlamaktayız.

Müşteri memnuniyeti,kaliteli iş ve zamanında iş teslimini prensip edinen firmamız her zaman tercih edilen bir firma olmuştur. Dostlarımız bilir ki bize verdikleri hiçbir iş onlar için sıkıntı oluşturmayacaktır.

Firmamız şu anda 5000 metrekarelik alanda her türlü tente, branda,otomatik kapı ve özel projeler yapmaktadır. NUR BRANDA olarak başarılarla geçirdiğimiz çeyrek asrın arkasında aslında siz dostlarımızın olduğunu biliyoruz.Yönetim Kurulu başkanı olarak firmamız adına tüm değerli dostlarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz.

 

SAYGILARIMLA…
Süleyman MIZRAK
Yönetim Kurulu Başkanı

This post is also available in: İngilizce